Belentepe Çiftliği Logo
ANASAYFA   |   TANITIM FİLMİ  |   FOTO GALERİ  |   İLETİŞİM   |   ENGLISH    
hikayemiz
HİKAYEMİZ
ugraslar
UĞRAŞLAR

 

2019'da planlayabileceğimiz kurs/aktiviteler için sizlerden destek rica ediyoruz. Katılmak isteyeceğiniz aktiviteleri, olası zamanları bize bildirebilir misiniz?

2019 yılında katılabileceğiniz aktiviteler:
Aktivite/kurs:
(Birden fazla seçim için 'CTRL' tusunu kullanabilirsiniz.)
Etkinlik dönemi:
Ad / soyad:
E-posta:
Telefon:
Sehir:
Mesaj:
Dogrulama Kodu:
7637
Dogrulama kodunu girin:
 


   

 

Çiftliği kurmamızın temel amaçlarından biri de doğa ile uyumlu, sürdürülebilir bir yaşam anlayışının mümkün olduğunu ilgili herkese gösterebilmekti. Kısa sürede tahminimizden büyük bir ilgi gördük ve gittikçe artan sayıda kişi çiftliği ziyaret etmek istiyor. Öncelikle ricamız, lütfen çat kapı, habersiz gelmeyin çünkü çok gelenler oldu, bir kısmı çiftliğin kapalı olduğu dönemlere denk geldi, geri döndü.

Çiftliğimizde konaklama imkanı sadece aktiviteler zamanında, aktiviteye katılanlar için mümkündür. Bunun dışında pansiyon veya hotel gibi istenildiği zaman konaklama imkanımız yoktur.

Çiftliğimiz kışın kapalıdır. Genelde kışları bulunduğumuz bölgede sert geçer, Aralık'tan itibaren bazen Mart sonuna kadar kar yağar. Çiftlik kar kaplıyken yapacak pek bir şey olmadığından çifliği kaparız. Çiftlik aktiviteleri hava el verirse Mart ayında başlar ve ziyaretçilere kapılarımız Nisan'da açılır. Nisan - Kasım ayları arasında çeşitli aktivitelerimiz olur.

Aşağıdaki alternatifler dışında çiftliği ziyaret etmek istiyorsanız, lütfen önceden bizleri arayıp ziyaret sebebinizi bildirin ve randevu talep edin. Sadece çiftlik içinde gezinmek üzere ziyaretçi kabul etmiyoruz.

 

Aktivitelerimiz:        

Gruplar ve Şirketler için
Doğada 2 Gün


  Permakültür Tasarım Sertifika Kursu ( toplam 12 gün)

         

Sürdürülebilir Yaşama Giriş Kursu
(2 gün)

  Doğal Yapılar Atölyesi

Konaklama:     Kamplarımız:  
Gruplar için konaklama ve aktivite alternatifleri   Yaz Doğa Kampı
         
         

 

  • Mutfağımız

  • Gönüllüler ile Çalışmalar

    Bizlere çiftlik işlerinde iş gücü, bilgi/beceri desteğinde bulunmak isteyen dostları çiftliğimize kabul ederiz, konaklama ve yeme içmeyi biz ücretsiz sağlarız. Birlikte çalışırız, yeriz, içeriz, sohbet ederiz, tanışırız.

Bilgi için bize ulaşabilirsiniz: info@belentepe.org - telefon: 0532 614 9943

 

 

 


Ekoyerleşkeler

               

dönüşüm

Belentepe Mürseller Köyü, No 113 Uludağ/Bursa    Tel: +90(532)614 99 43    E-posta youtubefacebook
 
  Web Tasarım:
Birant Aksel