Belentepe Çiftliği Logo
ANASAYFA   |   TANITIM FİLMİ  |   FOTO GALERİ  |   İLETİŞİM   |   ENGLISH    
hikayemiz
HİKAYEMİZ
ugraslar
UĞRAŞLAR

 

KONAKLAMA ALTYAPIMIZ


  • Misafir Odalarımız: 3 adet banyo tuvaletli misafir odamız mevcuttur. Odalarda 2-3 kişi kalabilir. Güneş ısıtmalı sıcak su mevcuttur. Kalorifer sistemi vardır.

  • Hobit Evi: 2 veya çocuklu 3 kişilik bir ailenin kalabileceği çok keyifli bir mekandır. Banyo tuvaleti mevcuttur. Güneş ısıtmalı sıcak su mevcuttur. Kalorifer sistemi vardır.

  • Köy Odamız: 4 kişinin konaklayabileceği kendine ait banyolu odamızdır. 

  • Kubbemiz: 2-3 kişinin kalabileceği çok keyifli bir diğer mekandır. Çiftliğin merkezindedir. En büyük özelliği içindeki benzersiz akustiktir, harika müzik dinletileri yapılır. Şömine soba ile ısıtılır. Kubbe arkasında ortak (erkek-kadın ayrı) banyo tuvaletler vardır.


  • Toplamda en fazla 18 kişiyi kapalı alanlarda ağırlayabiliriz.

 

Mutfağımız

 

Ön rezervasyon ve bilgi için bize ulaşabilirsiniz: info@belentepe.org - telefon: 0532 614 9943 veya aşağıdaki formu doldurup gönderebilirsiniz:

 

Misafir Odalarımız:

Misafir odaları doğu bakılı ve kuzeyi ile batısı toprak altındadır. Ayrıca çatısı da yeşil çatıdır - yazın serin kalır, kışları da soğuk olmaz.

 

Hobit Evi:

2-3 kişinin kalabileceği çok keyifli bir mekandır. Banyo tuvaleti mevcuttur. Evin doğusu dışındaki tüm kısmı toprakaltındadır. Yazları serin olur. Önündeki gölet keyifli bir manzara sunar.

Kubbe:

2-3 kişinin kalabileceği çok keyifli bir diğer mekandır. Çiftliğin merkezindedir. En büyük özelliği içindeki benzersiz akustiktir, harika müzik dinletileri yapılır.

 Köy Odamız:

8 kişinin kalabileceği 2 kişilik oda ve 6 kişilik salondan oluşur. Ortak banyo/tuvaletlerin hemen yanındadır. Çiftliğe gelen gönüllüler, çocuk ve gençlik kamplarında gençler burada konaklar.

 

 

Toplanma/Dinlenme/Yemek Alanlarımız:

Mutfağın önündeki manzara bakılı terasımız, kubbenin yanında yağmurdan, yazın sıcaklardan korunaklı çardağımız, ahşap kubbemiz çok sayıda kişinin bir arada buluşmasına, yemeklere, aktivitelere, dinlenmeye olanak sağlar.

 

  
Ekoyerleşkeler

               

dönüşüm

Belentepe Mürseller Köyü, No 113 Uludağ/Bursa       E-posta youtubefacebook
 
  Web Tasarım:
Birant Aksel